NARVA JOOKSUSARI 2017

Aprillis algab Narva Jooksusari 2017! Narva spordikalender on terve hooaeg spordiüritusi täis. Narva jooksusari toimub kolmandat aastat järjest, mis koosneb 5-st erinevast jooksuüritusest, kus saavad osa võtta kõik, kes tunnevad huvi spordi ning liikumisharrastuse vastu. Jooksusarja etapid toimuvad Narvas ja Narva-Jõesuus. Sel aastal on ainult 1 põhidistants, mis teeb võistlust veel põnevamaks.

Narva jooksusarja eesmärk on tõsta liikumisharrastuse ja spordi taset meie regioonis. Jooksu ettevalmistus on tähtis igas spordialas, sest see on kõige lihtsam viis hoida ennast heas füüsilises vormis.

Igal etapil toimuvad “Energilised” Lastejooksud distantsil 300m, kus iga osaleja saab finišis medali ja magusa auhinna.

Inimesed, kes soovivad läbida jooksurada jalgsi, keppidega või jooksuga ajavõtuta, saavad seda teha igal etapil.

Igal etapil toimub parimate osalejate autasustamine. Narva jooksusarja raames toimub ka üld- või absoluutarvestus.

Absoluutarvestuse jaoks on vaja läbida vähemalt 4 etappi 5-st, kas lühi- või põhidistantsil.

Põhidistantsi auhindade peasponsorid on Noorus SPA hotell ja Meresuu SPA hotell.

Iga osaleja, kes läbib kõik 5 etappi põhidistantsil , saab hinnalise kingituse sponsorilt Noorus Spa Hotell või Meresuu Spa Hotell.

Absoluutarvestuses põhidistantsil 1 parim mees ja 1 naine autasustatakse majutuspaketiga kahele Noorus SPA hotelli või Meresuu SPA hotelli poolt.

Esimene etapp toimub juba 23. Aprillil Narva-Jõesuus. See on traditsiooniline Jüriöö jooks. Rada kulgeb mööda parki, promenaadi ja mereranda. Registreerimine ja lisainfo on kodulehel www.motus.ee

Toetavad

Jaga: