Narva Liikumisfestival 2016

Narva Liikumisfestival 2016

Liikumisfestival web

„Liigume koos“ projekti raames toimub 23. juulil Narva liikumisfestival 2016.

Liikumisfestival ühendab erinevaid liikumisharrastuse alasid, millega võib tegeleda nii üksinda kui ka koos sõbraga. Need on rulluisud, orienteerumine, Zumba treening lastele ja täiskasvanutele, tõukerattad, kepikõnd ja jalgrattasõit. Festivali eesmärk on aktiivse ja tervislikku eluviisi populariseerimine, erinevate liikumisharrastuse viiside tutvustamine.

Festival toimub Narva Joaorus ja jõepromenaadil, kell 12.00-15.00

Kavas:

Rullibuss (Promenaadi kohviku juures. Rullibussi treenerid teevad 2 huvitavat rulluisukoolitust kõigile soovijatele. Kohapeal on võimalus rentida rulluiske tasuta (tagatisraha 50 eur või dokument). Tunnid algavad kell 12.30 ja 14.00.  Kiiver on kohustuslik!

Tõukerattavõistlus lastele ja noortele (promenaadi alguses, Joaorus. Ootame osalejaid oma tõukerattastega. Kiiver on kohustuslik! 12.00 – 15.00)

Jalgrattakool (Joaorus, vigursõit, erinevad harjutused  ja testid. Läbiviija: Äkke spordiklubi, 12.00-15.00)

Orienteerumine (Joaoru rannahoone lähedal, 2 erinevat rada- lastele ja täiskasvanutele) läbiviija: Spordiklubi Narva-Asimuut MTÜ, 12.00-15.00)

– Kepikõnd (Joaorg, , treeningute algus kell 12.30 ja 14.00)

Zumba treeningud (Rannahoone plats, 12.30 – laste zumba, 14.00 – täiskasvanutele)

Kell 15.00 toimub rannahoone juures viktoriin, kus küsitakse erinevaid küsimusi liikumise, spordi ja tervisliku eluviisi kohta. Tublimaid autasustatakse!

MTÜ Uus Sild pakub kõigile soovijatele õiget Hiina teed!

Tulge laupäeval kell 12.00 Narva promenaadile ning nautige liikumist terve perega!

Projekti korraldab Motus spordiklubi koostöös Narva linnavalitsusega. Lisainfo: www.motus.ee

Festivali toetavad: Infoportaal www.tema.ee, ETV+,  Нарвская Газета, Rullibuss, Газета Нарва, Astri keskus, Fama keskus, Myfitness, Noorus Spa hotel, Meresuu Spa hotel, Manka Photo, Narva Energiajooks, infosponsor www.Seti.ee,  trükikoda Koit, Tartu Ülikooli Narva kolledž, Äkke spordiklubi, MTÜ Uus sild, Spordiklubi Narva-Asimuut MTÜ, autokool Kiirus.

Projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

1

Jaga: