NARVA JOOKSUSARI 2016

2016 aasta aprillist kuni septembrini on Narva spordikalender spordi ja terviseüritusi täis. Teist aastat järjest toimub Narva jooksusari, mis koosneb 5-st erinevast jooksuüritusest, kus saavad osa võtta kõik, kes tunnevad huvi spordi ning liikumisharrastuse vastu. Jooksusarja etapid toimuvad Narvas ja Narva-Jõesuus. Võistlused toimuvad nii nädalavahetusel kui ka argipäevadel, oleneb etapist.

Sel aastal kasutatakse Narva Jooksusarjas esmakordselt elektroonilist ajavõtusüsteemi kiipidega.

Narva jooksusarja eesmärk on tõsta liikumisharrastuse ja spordi taset meie regioonis. Jooksu ettevalmistus on tähtis igas spordialas, sest see on kõige lihtsam viis hoida ennast heas füüsilises vormis.

Igal etapil toimuvad tillude ja lastejooksud distantsil 300-1000m, kus iga osaleja saab finišis magusa auhinna.

Sellel aastal on olemas ka fitness-distants, kus saavad osaleda kõik inimesed, vaatamata nende füüsilisele ettevalmistusele, kes soovivad proovida oma võimeid ning ei taha joosta pikka distantsi.

Inimesed, kes soovivad läbida jooksurada jalgsi, keppidega või jooksuga ajavõtuta, saavad seda teha igal etapil. Selleks antakse eraldi start. Iga etapi lõpus toimub auhindade loterii.

Igal etapil toimub parimate osalejate autasustamine. Narva jooksusarja raames toimub ka üld- või absoluutarvestus.

Absoluutarvestuse jaoks on vaja läbida vähemalt 4 etappi 5-st, kas lühi- või põhidistantsil.

Põhidistantsi peasponsor on Noorus SPA hotel.

Lühidistantsi peasponsor on Meresuu SPA hotel.

Iga osaleja, kes läbib kõik 5 etappi põhidistantsil , saab hinnalise kingituse sponsorilt Noorus Spa Hotel.

Iga osaleja, kes läbib kõik 5 etappi lühidistantsil , saab hinnalise kingituse sponsorilt Meresuu Spa Hotel.

Absoluutarvestuses põhidistantsil 1 parim mees ja 1 naine autasustatakse majutuspaketiga kahele Noorus SPA hotelli poolt.

Absoluutarvestuses lühidistantsil 1 parim mees ja 1 naine autasustatakse majutuspaketiga kahele Meresuu SPA hotelli poolt.

Osaledes Narva Jooksusarjas, saate ettevalmistada Narva kõige tähtsama spordisündmuse jaoks- Narva Energiajooks. Osalemine Narva Energiajooksul loositakse ka osalejate vahel.

Esimene etapp toimub juba 23. Aprillil Narva-Jõesuus. See on traditsiooniline Jüriöö jooks. Rada kulgeb mööda parki, promenaadi ja mereranda. Registreerimine avatakse lähipäevil korraldajate kodulehel www.motus.ee

Jooksusarja etapid


Toetavad

Jaga: