1. NARVA KREENHOLMIJOOKS

1. NARVA KREENHOLMIJOOKS

zabeg1sait
Narva_Kreenholmijooks2016-3

Narva Jooksusarja teine etapp toimub juba varsti!

Narva Kreenholmi jooks toimub 13. mai õhtul.

Rajad kulgevad mööda legendaarset Kreenholmi manufaktuuri, mis oli ehitatud 1857 aastal, ning mille territoorium on praegu kinni. Ainult 13. mail on kõigil soovijatel unikaalne võimalus joosta või kõndida mööda manufaktuuri territooriumi ning nautida seda võimsat tööstuskompleksi atmosfääri.

Jooksjatel on erakordne võimalus joosta üle kahe silla, mööda põhilisi vabrikuid Kreenholmi saarel.

Kell 18.40 lähevad esimesena stardile väikesed lapsed, nende distants on 300 meetrit. Siis toimuvad jooksud 1 km distantsile.
Põhidistantsi start antakse kell 19.30.

Kõigile soovijatele, algajatele on avatud eraldi fitnessklass, kus igaüks saab vanusest sõltumata püstitada oma isiklikku rekordit lühidistantsil 3 km. Nende vahel toimub auhindade loterii. Kes ei soovi joosta, saab rada läbida ka kõndides.

Autasustamine toimub nii absoluutarvestuses kui ka vanusegruppides.

Tulge ja veetke reedene õhtu sportlikult ja tervislikult kogu perega!
Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine koha peal alates 18.00 Narva kutseõppekeskuse juures.

NB! Pealtvaatajad ei ole lubatud manufaktuuri territooriumile, ainult osalejad!

Lisainfo ja registreerimine on kodulehel www.motus.ee

Narva Jooksusari on korraldatud eesmärgiga tõsta liikumisharrastajate taset ning populariseerida tervisliku eluviisi ja rahvasporti.

Toetavad: Eesti Energia, Kultuuriministeerium, Narva ja Narva-Jõesuu linnavalitsused, Noorus Spa Hotel, Meresuu Spa hotel, Ida-Viru spordiliit, ETV+, Äkke spordiklubi, My Fitness, Spordikool Energia, SIS, Trükikoda Koit, Astri Keskus, Eesti Pagar, Bon Bon Lingerie, Hotel Europe, Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Narva kutseõppekeskus, ajaleht Narva, Manka Photo, infoportaal www.tema.ee Teknos, Ramirent, Sekundomeer.ee, Narva Linnaarendus, Narva Energiajooks, Romuexpert.

Korraldab: Motus spordiklubi

Bookings

Jaga: