Toimus Narva Firmajooks 2016

Toimus Narva Firmajooks 2016

Neljapäeval 29. Septembril Äkkeküla terviseradadel toimus traditsiooniline firmade ja organisatsioonide teatejooks – Narva Firmajooks 2016.

Teatejooksus osales 28 võistkonda: 140 osalejat erinevatest orgamisatsioonidest ja asutustest. Need olid koolid, spordiklubid, lasteaiad, jõustruktuuride esindajad, Narva linna aktiivsed ettevõtted, Politsei- ja piirivalveamet ning Narva Haigla panid isegi 3 võistkonda välja!

Ürituse eesmärk on tõsta regiooni organisatsioonide ja kollektiivide liikumistaset, soodustada koostööd erinevate organisatsioonide vahel.

Esimesel ringil jooksu hakkas juhtima uus võistkond – Oriflame Diamond Team (aeg 14:46), mille koosseisus jooksis Narva Jooksusarja 2016 võitja Dmitri Aristov (ringi aeg on 2:50). Võitjate võistkond oli autasustatud LuxExpress kinkekaartidega – 2 reisi edasi-tagasi vabalt valitud suunas. Spordiklubi Motus kinkis võitjatele ka Narva Jooksusarja 2017 tasuta registreerimist.

Teisena finišisse tuli Äkke spordiklubi 1. Meeskond (aeg 15:38) ning kolmandana finišeeris Liivekell Puhkekeskus (aeg 15:54).

Õnnitleme võitjaid!

Parimad võistkonnad said auhinnaks ka NARVIA 1345 kinkekomplektid. See elav õlu oli spetsiaalselt pruulitud Narva Firmajooksuks. Samuti MERESUU SPA HOTEL kinkis parimate võistkondade igale osalejale veekeskuse külastust peredele (1 koht) ning õhtusööki kahele restoraanis Meloodia (II koht)

Kõikide võistkondade vahel oli tehtud ka loterii. Iga võistkond sai sümboolse auhinda teise võistkonna poolt ning keegi ei läinud koju ilma auhinnata.

Narva firmajooksu hea tava järgi oli autasustatud ka viimaseks jäänud võistkond – Narva Haigla õendusabi võistkond.

Tulemused

Pildid

Motus spordiklubi tänab kõike osalejaid kutsub üles treenima, liikuma õues ning järgmine aasta parandama oma tulemusi!