Toimus III Heategevuslik Lõbus jooks

Toimus III Heategevuslik Lõbus jooks

2. aprillil Narvas toimus traditsiooniline Heategevuslik Lõbus jooks.

Ürituse eesmärk oli koguda raha Narva asenduskodu laste jaoks, eesmärgiga soetada nendele spordiinventari, spordivarustust ja riideid.

Kokku oli annetatud ürituse jooksul 185 eurot, mis lähevad spordivarustuse ostmiseks lastele.

Osalustasu oli 5 eurot, kuid mõned annetasid rohkem.

Põhijooksul distantsil 3 km osales 36 inimest, lastejooksul osales 25 last. Kokku üritusest võtis osa kuni umbes 70 inimest. Tuldi kohale tervete peredega Ida-Virumaa erinevast linnadest.

Oli väga meeldiv, et suurem osa osalejatest tuli hästi ettevalmistatud kostüümidega ning nautisid antud lõbusat spordiüritust vaatamata külmale ja tuulisele ilmale.

Lõpus toimus parimate kostüümide autasustamine ja kingituste loterii, oli ka soe tee, mida pakus kõigile tasuta liikuv kohvik F&B Drive.

Kingitused ja auhinnad meie sponsorite poolt väga head. Need on Noorus ja Meresuu Spa veekeskuste külastused peredele ja individuaalsed külastused, spordiauhinnad Myfitnessi poolt, Bastionide külastused.

Kõik lapsed finišis said šokolaadi Astri keskuse poolt.

Üritust korraldas Motus spordiklubi.

Üritust toetasid: Narva linnavalitsus, Fama ja Astri keskused, Tartu Ülikooli Narva kolledž, infoportaal www.tema.ee, MTÜ Loomeloom, MTÜ Hingesoojus, Trükikoda Koit, Noorus SPA Hotel, Meresuu Spa Hotel, Narva Visitor Centre, Victoria Bastioni Kasematid, My Fitness Narva, Äkke spordiklubi, Teknos, F&B Drive.

Fotod ürituselt