Rannajooks

Rannajooks

Narva Jooksusarja kolmanda etapini on jäänud vähem kui 2 nädalat – Narva-Jõesuu Rannajooks toimub 24. augustil. Võistluskeskus asub Narva-Jõesuus, Noorus Spa Hotelli territooriumil.

Eelregistreerimine toimub kuni 22. augustini Motus spordiklubi veebilehel – www.motus.ee . Registreerimine kohapeal algab võistluspäeval kella 11-st.

Esimene start antakse tilludele kell 12:15. Tillujooksu distants on 300 meetrit ning iga väike osaleja saab finišis medali ja magusa auhinda.

Järgmisena antakse start noortele, kelle distantsiks on 1km. Start põhidistantsile ehk 6-kilomeetrilise rajale antakse kell 13.00. Samal ajal antakse start kõigile osalejatele ilma ajavõtuta (kepikõnd ja kõndimine). 

Jooksud toimuvad ühisstardist. Rada kulgeb mööda Narva-Jõesuu mereranda ja metsa. Rajal võivad esineda looduslikud takistused, kitsad jooksuteed (metsasihid), rada on kohati künklik ja ebatasane. 

Narva Jooksusari 2019 toimub viiendat korda ning see on juubelisari. Iga osaleja saab finišis erilise medali, mis on tehtud Narva käsitööliste poolt. Kõikide jooksusari jooksudel osalejatele on võimalik saada 4 medalit ja ühendada need üheks! 

Ürituse ajal toimuvad kohalike käsitööliste töötoad, kus saab valmistada suveniire. Osaleda saavad nii täiskasvanud kui ka lapsed. Töötubades osalemine on tasuta.

Pildid eelmisest aastast: www.flickr.com/photos/134706502@N02/albums/72157699083952191
Video eelmisest aastast: www.youtube.com/watch?v=V2_NdngMlEs 

Narva Jooksusari on korraldatud eesmärgiga tõsta liikumisharrastajate taset ning populariseerida tervislikku eluviisi ja rahvasporti. 

Projekti on toetanud Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.