NARVA KREENHOLMIJOOKS 2019

NARVA KREENHOLMIJOOKS 2019

Juba varsti on toimumas Narva jooksusarja viimane üritus Narva Kreenholmi jooks.

Laupäeval, 21. septembril toimub Narva Jooksusarja 2019 viimane etapp Narva Kreenholmi jooks. Rada kulgeb mööda legendaarset Kreenholmi manufaktuuri, mis oli ehitatud 1857. aastal ning mille territoorium on praegu tavakülalistele kinni. Ainult 21. septembril on kõigil soovijatel unikaalne võimalus joosta või kõndida mööda manufaktuuri territooriumi ning nautida seda võimsat tööstuskompleksi atmosfääri.

Osalejatel on erakordne võimalus joosta  üle kahe silla, mööda põhilisi vabrikuid Kreenholmi saarel. Esimesena lähevad stardile kõige väiksemad – tillujooks toimub kell 12:15 ning distantsiks on 300 meetrit. Iga laps saab finišil medali ja magusa auhinda. Pärast toimub noortejooks 1-kilomeetrilise distantsiga. Põhistart 5-kilomeetrilise distantsile antakse kell 13:00. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine koha peal alates 11.00 Narva kutseõppekeskuse fuajees.

Ainult Kreenholmi jooksu raames kõigile soovijatele, algajatele ja kepikõnni armastajatele on eraldi pakutud ka 3-kilomeetriline lühidistants. Kes ei soovi joosta, saab rada läbida ka kõndides. Autasustamine toimub nii absoluutarvestuses, kui ka vanusegruppides. Peale Kreenholmi jooksu toimub ka terve Narva Jooksusarja 2019 autasustamine. Narva Jooksusari 2019 toimub viiendat korda ning see on juubelisari. Nelja jooksu osalejad saavad saadud medalid ka kokku panna.  Medalid on tehtud Narva keskuse „Gagarin“ käsitööliste poolt.

Tulge ja veetke ilus laupäev sportlikult ja tervislikult kogu perega!

NB! Pealtvaatajad manufaktuuri territooriumile ei ole lubatud, Kreenholmi territooriumile saavad ainult jooksu osalejad!

Pildid eelmise aasta Kreenholmi jooksust: www.bit.ly/KreenholmiJooks2018
Video eelmise aasta Kreenholmi jooksust: www.youtube.com/watch?v=m-z7haKv2Vw
Lisainfo, võistluse juhend ja registreerimine on siin: www.motus.ee   

Narva Jooksusari on korraldatud eesmärgiga tõsta liikumisharrastajate taset ning populariseerida tervisliku eluviisi ja rahvasporti. Narva Jooksusarja korraldab Motus Spordiklubi Rahandusministeeriumi ja Integratsiooni Sihtasutuse toel.