9. juulil alisatsid Narva Trail Run võistluse osalejad Äkkeküla tõuse ja languseid!

Narva Jooksusarja 4. etapp oli korraldatud unikaalsel rajal ,kus täpselt nädala pärast 16-17. juulil toimub Eesti meistrivõistlused Olümpia rattakrossis.

Rada oli tõeline väljakutse osalejatele. Narva jooksusarja liider Dmitri Aristov tuli varem kohale, et rajaga tutvuda, teistele osalejatele tuli rada üllatuseks. Ekstreemne ja dünaamiline rada – seal oli 2 kraavi veega pikkusega 20 m (vee sügavus kuni 40 cm), üks tõus 15 kraadi (50m) ja üks 20. kraadiline langus, mis oli 50 m pikk. Osa distantsist kulges mööda BMX rada.

Esimesena läksid stardile Motus ürituste traditsioonil lapsed 300 m distantsile. Pärast startisid noored jooksjad 1. ringi distantsile 1,5 km, mis sisaldas ka kõiki raja takistusi.  Start lühi – ja põhidistantsile oli antud üheaegselt. Lühidistantsi liidriks tuli Georgi Tšivil meeste seas ning Anastassia Bogatõrjova naiste arvestuses.

Distantsil 4,5 km esimesena tuli Dmitri Aristov, tema järel Vjatšeslav Košelev ja kolmanda koha saavutas Margus Gering- uus jooksusarja osaleja.

Naiste esikoht läks USA-st külalisele – Margaret Hamilton (1997a.)

Osalejad finišeerisid väga erinevalt: keegi oli kõrvadeni mudane, keegi jäi peaaegu puhtaks.

3. Natalja Garankina 26:47,00.

Põhi- ja lühidistantsi võitjad oli autasustatud auhindadega meie sponsoritelt Noorus Spa hotell, Meresuu Spa hotell, Eesti Pagar ja MyFitness.

Kokku osales 150 inimest.

Viimane Narva Jooksusarja etapp- Narva-Jõesuu rannajooks toimub 28. Augustil Noorus Spa hotelli territooriumil. Motus spordiklubi kutsub kõiki Narva Jooksusarja osalejaid üritusest osa võtma, sest pärast seda toimub üldine Narva jooksusarja autasustamine.

Toetavad: Eesti Energia, Kultuuriministeerium, Narva ja Narva-Jõesuu linnavalitsused, Noorus Spa Hotel, Meresuu Spa hotel, Ida-Viru spordiliit, ETV+, Äkke spordiklubi, My Fitness, Spordikool Energia, SIS, Trükikoda Koit, Astri Keskus, Eesti Pagar, Bon Bon Lingerie, Welness by Oriflame, Narvia 1345, Hotel Europe, Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Narva kutseõppekeskus, ajaleht Narva, Manka Photo, infoportaal www.tema.ee Teknos, Ramirent, Sekundomeer.ee, Narva Linnaarendus, Narva Energiajooks, Romuexpert, www.gazeta.ee , Red Bull, Kiirus autokool, infoportaal www.seti.ee, Raadio 4.